Unihokej - DEBIUTANCI piątą drużyną w Finale Wojewódzkim!!!

Opublikowano: 2019-11-28 08:39

Jak na Sportowych Świrów przystało pokazaliśmy, że pomimo braku doświadczenia mamy wielkie serducho do walki! Poziom finału był bardzo wysoki, ale i wyrównany. Wylosowaliśmy grupę, w której, jak się później okazało, jedni i drudzy przeciwnicy walczyli o zloty medal. Pierwszy mecz prowadziliśmy 2:0. Niestety, wdarło się za dużo rozkojarzenia w naszej drużynie i straciliśmy w ostatniej końcówce meczu dwie bramki. Remis nas nie pocieszał. W drugim meczu I połowy stworzyliśmy wiele sytuacji podbramkowych. Zabrakło odrobinę szczęścia, na dodatek niewykorzystany karny i brak paliwa w drugiej połowie spowodował wielka frustrację, co w rezultacie skończyło się przegranym meczem i walką tylko o 5 miejsce. Mecz ten wygraliśmy wysoko.

Za rok powalczymy o lepszy wynik. Już jako doświadczona i obyta z wielkimi turniejami drużyna. My dopiero się rozkręcamy i zatrzymać się nie damy!

Wielkie podziękowania dla naszej kadry wychowania fizycznego. Każdy z was dołożył swoją cegiełkę!

Skład naszych mistrzów: Tymon Roger, Kamil Fąfara, Igor Pikies, Marcel Białek, Stanisław Gwinciński, Fabian Nowak, Dawid Olejniczak, Adrian Jesionkowski, Wojciech Pryjomski, Szymon Abdoul