GRONO PEDAGOGICZNE SP9

Opublikowano: 2021-09-01 15:38, Numer artykułu: 7927

Bagińska Danuta - rewalidacja

Banaszewska Anna – wf

Bany Justyna – język angielski

Bewicz Łukasz - wf

Bielaś Monika – ed. wczesnoszkolna

Borakiewicz Grażyna – rewalidacja

Braun Paulina - matematyka

Bujakiewicz Maria – świetlica

Bukowska Aleksandra – ed. wczesnoszkolna, biologia

Bulińska Agata - edukacja dla bezpieczeństwa

Cabaj Justyna - język niemiecki

Cichocka-Rzepka Małgorzata – religia

Ceglarska Inga - trener siatkówki

Czach Joanna – ed. wczesnoszkolna

Czubachowska Dorota – ed. wczesnoszkolna

Deręgowska Magdalena - pedagog

Derkowska Paulina - świetlica

Dziuba Karol - informatyka

Gładykowska Joanna - język polski

Głowacka Emilia – język angielski

Grzelczak Katarzyna – wf

Hetman Paulina - historia, wos

Jagielska Iwona – język polski 

ks. Januchowski Marek - religia

Juruś Ryszard – wf

Kalinowska-Kociuba Patrycja – język angielski

Kaliska Agnieszka - fizyka

Karolczak Zuzanna – język angielski

Kęcik Anna – logopeda

Kosińska Aneta - matematyka

Koszyńska Katarzyna – matematyka

Kościelna Joanna – ed. wczesnoszkolna

Kownacka-Adler Anita - trener siatkówki

Kozakowska-Lewandowska Małgorzata - pedagog

Krause Krzysztof – muzyka

Kubiak Anna - język polski

Kuziemska Edyta - wf

Laskowska-Łepek Beata - biblioteka

Latowska Jolanta – matematyka, wicedyrektor

Makowiecka Agnieszka – przyroda, biologia

Matuszewska Agnieszka – n-l wspomagający, rewalidacja

Mizerka Magdalena – geografia

Nadolska Sylwia - ed. wczesnoszkolna

Niespodziana Natalia – ed. wczesnoszkolna

Niezbrzycka Emilia – język angielski

Nowak Paweł - fizyka

Nowicka Monika – świetlica

Orzada Katarzyna – ed. wczesnoszkolna

Pędzelska Jadwiga – religia

Piasecka Agnieszka – logopeda 

Piasecka Marika – ed. wczesnoszkolna

Ratajczak Joanna – wdż, historia

Reszel Aneta – ed. wczesnoszkolna

Roguska Kamila - ed. wczesnoszkolna

Siedlaczek Dorota – psycholog, doradztwo zawodowe, wicedyrektor

Siodelska Karolina – psycholog

Ściagow Aleksandra – język polski

Śpiewak-Świątkowska Monika - ed. wczesnoszkolna

Świderska Aldona – język polski

Tabaczyńska Nina – język polski

Tarlecka Eunika – WDŻ, biologia, przyroda 

Walczak Agnieszka – ed. wczesnoszkolna

Wawrzyniak Maria – świetlica

Wietrzykowska Monika - logopeda

Wnuk-Lipińska Kamila - historia, technika

Wojciechowska-Świeciak Hanna – dyrektor, bibliotekarz

Wyczyńska Katarzyna – język polski

Zabrzeński Paweł – technika

Zajdel-Banach Agata – plastyka

Zbilska-Ball Renata - matematyka