Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty

Opublikowano: 2026-06-25 08:19, Numer artykułu: 85261

Informujemy, że od 3 lipca b.r. w godz. 8.00-15.00 w sekretariacie szkoły, wydawane będą zaświadczenia o wyniku egzaminu ósmoklasisty. Zaświadczenie odebrać może rodzic, uczeń lub inna osoba upoważniona pisemnie.