Mistrzynie DWÓJEK

Opublikowano: 2022-05-17 18:06, Numer artykułu: 53948

15 maja w Grudziądzu odbył się finał wojewódzki ligi minisiatkówki o Puchar Kujawiaka i Pomorzanki organizowany przez Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Siatkowej. Nasze uczennice z kl.4s świetnie zaprezentowały się podczas rozgrywek. Zespół I w składzie: Olga Korzan - kapitan, Aleksandra Wrzos, Laura Bartkowiak nie miał sobie równych. Wygrały wszystkie spotkania i zostały Mistrzem województwa kujawsko-pomorskiego w lidze minisiatkówki w kategorii dwójek. Drugi zespół w składzie: Paulina Juhnke - kapitan, Marcelina Janowska, Nikola Jurkiewicz zajął wysokie 7 miejsce na 24 zespoły. Ponadto oba zespoły jednocześnie awansowały z 1 miejsca w swoich grupach do finału wojewódzkiego Turnieju Ogólnopolskiego KINDER JOY OF MOVING, który odbędzie się 29.05.2022 w Grudziądzu.

Dziękujemy za wsparcie i doping rodzicom uczennic kl.4s oraz Panu Ryszardowi Jurusiowi!